menu
menu AKTUALNOŚCI
drukuj

2021-05-26 14:59:59

Projekt "Otwórz się na pomoc".


Zapraszamy do obejrzenia interaktywnego filmu

Kilka słów od twórców.

"Projekt "Otwórz się na pomoc" to interaktywny film poświęcony problemowi uzależnienia dzieci od komputera i internetu. Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną psycholog dziecięcą i terapeutką Mają Pisarek.

Zadaniem widzów jest pokierowanie losami Dominika - 12-letniego chłopca, który musi zmierzyć się z własnymi słabościami i uzależnieniem od gier komputerowych. Podjęte przez widzów decyzje w trakcie filmu mają wpływ na przebieg fabuły. Jedne wybory przybliżają Dominika do rodziny, inne sprawiają, że coraz bardziej zatapia się w świecie cyfrowego uzależnienia.

To, jak zakończy się ta historia zależy więc tylko od Ciebie.

W projekcie "Otwórz się na pomoc" przygotowaliśmy także specjalną sekcję  "Prawdziwe historie", w której przedstawiamy historie dzieci borykających się z problemami m.in. hejtu i przemocy w sieci, depresji, uzależnienia od alkoholu, a także część poświęconą problemowi zdrowia psychicznego rodziny w zamknięciu.

Jako zespół przygotowujący ten projekt wierzymy, że pomoże wielu dzieciom, a także rodzicom zmierzyć się z problemem uzależnień.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Partnerom. Bez Was nie udałoby się nam zrealizować tego projektu."

Informacje o artykule

Autor:
Zredagował(a): Grzegorz Kamzelski
Data powstania: 26.05.2021 13:59
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 349

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
menu