menu
menu AKTUALNOŚCI
drukuj

2021-03-04 10:44:07

Ankieta „Problemy społeczne w środowisku lokalnym”


Szanowni Państwo!

 W związku z rozpoczęciem prac nad utworzeniem Centrum Usług Społecznych w Gminie Czarnia zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, w celu poznania Państwa potrzeb jako mieszkańców gminy.

Centrum Usług Społecznych (dalej: CUS) to nowa jednostka organizacyjna, powołana na podstawie Ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o realizowaniu usług społecznych przez centrum usług społecznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1818; dalej ustawa o CUS), której zadaniem będzie wdrożenie i koordynowanie międzysektorowego lokalnego systemu realizacji usług społecznych.

Celem działania CUS jest:

  • integracja,
  • rozwój,
  • poszerzenie dostępności usług społecznych.

CUS uwzględnia potrzeby osób/rodzin, mieszkających na terenie gminy, również tych, które dotąd nie były beneficjentami pomocy społecznej.

CUS w Gminie Czarnia powstanie jako jednostka, która zastąpi dotychczas funkcjonujący Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarni i poszerzy zakres usług w ramach rozwoju lokalnej polityki społecznej.

Licząc na współpracę, zapewniamy jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorowej.

Osoby chętne do wziąć udział w ankiecie proszone są o kliknięcie w poniższy link

https://www.survio.com/survey/d/X5W3C2V5Y5L0S2Q2U

Informacje o artykule

Autor:
Zredagował(a): Grzegorz Kamzelski
Data powstania: 04.03.2021 09:44
Data ostatniej modyfikacji:
Liczba wyświetleń: 79727

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
menu